• آزمایشگاه دانش قم (از ساعت 6 الی 21)

راهنمای خدمات آنلاين

توجه فرمایید این فرم پذیرش آنلاین است، یعنی چنانچه مایلید جهت تسریع در انجام آزمایش و عدم اتلاف وقت، پیش از مراجعه به آزمایشگاه، پذیرش خود را انجام دهید؛ میتوانید از طریق فرم زیر مراحل آن را به سادگی انجام دهید. در غیر اینصورت و برای ثبت درخواست نمونه گیری در منزل، از طریق لینک مقابل اقدام فرمایید: درخواست نمونه گیری در منزل یا محل

 

"چنانچه درخواست پذیرش آنلاین شما حداکثر تا ساعت 12:45 دقیقه ظهر در سایت ثبت شده باشد، به درخواست شما در همان روز رسیدگی خواهد شد، در غیر اینصورت، پذیرش شما فردای آن روز انجام خواهد شد."

جهت پیگیری پذیرش آنلاین خود، از 8 صبح تا 1 ظهر میتوانید با شماره تلفن 37727066 تماس حاصل نمایید.

 

مراحل پذیرش آنلاین (غیرحضوری): 

1. ثبت نام در وب سایت از طریق لینک ورود / ثبت نام؛

2. ثبت درخواست از طریق فرم زیر به همراه تصویر نسخه و سایر مدارک مورد نیاز یا کد پیگیری آزمایش؛

3. بررسی درخواست توسط کارشناسان آزمایشگاه طی 24 ساعت؛

  • درصورتیکه آزمایشات درخواستی غیر قابل انجام باشد، درخواست شما باطل و دلایل ابطال آزمایش از طریق پنل کاربری به شما اطلاع داده می شود.

نکته مهم:

1. هنگام مراجعه به آزمایشگاه جهت انجام نمونه گیری بدون نیاز به گرفتن نوبت، کافیست با مراجعه به باجه صندوق و اعلام کد پذیرش پیامک شده برای شما، قبض خود را دریافت و سپس به قسمت نمونه گیری مراجعه نمایید.

2. به اطلاع مراجعین محترم میرساند که به علت حذف پذیرش آزمایش با دفترچه های بیمه، از این پس همراه داشتن کارت ملی جهت انجام نمونه گیری الزامی است.

لطفا توجه فرمایید:

وارد کردن کد رهگیری نسخه برای تمامی بیمه ها الزامی است؛ در صورت عدم ورود کد صحیح در محل مربوطه، پذیرش شما انجام نخواهد شد.

ارسال درخواست

آزمایشگاه مورد نظر

اطلاعات بیمار

لطفا اطلاعات بیمار درخواست کننده پذیرش آنلاین را در فرم زیر وارد نمایید

اطلاعات خدمت

انتخاب آزمایش

عنوان آزمایشنوع آزمایشهزینه

بیمه تکمیلی